Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Kosmiczne warsztaty czarnego teatru – dla wszystkich

 • Termin: :
  – 18 lutego,
  godzina 11.00
 • Czas trwania – ok 90 minut
 • Termin zgłoszeń – 16 lutego

  Koszt warsztatów:
  – dorośli – 22 zł
  – dzieci – 18 zł
 • Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci w wieku od ok 5 lat.
 • Udział w rodzinnych warsztatach jest możliwy po przesłaniu zgłoszenia i zadatku. Należy to zrobić w terminie określonym w wydarzeniu, ponieważ każde zajęcia przygotowywane są indywidualnie pod zgłoszoną grupę, dlatego nie ma możliwości dołączenia z ‚marszu” w dniu warsztatów.

>>> BRAK WOLNYCH MIEJSC<<<

Wiele osób, patrząc w gwiazdy, zastanawia się czy gdzieś tam, we wszechświecie są podobne nam istoty. Wielu, patrząc tak, marzy o tym, żeby polecieć w gwiazdy. Niektórym się to już udaje, a może za jakiś czas wakacyjne loty kosmiczne będą możliwe…
Nie czekałyśmy na ten moment, tylko same wyruszyłyśmy w kosmos wykorzystując magię naszej sceny.
Spektakl „Kosmiczna PODRÓZ” był naszym drugim spektaklem i w nim trochę bardziej zajęłyśmy się symbolami i wyobraźnią widzów. Pojawiły się zodiaki, czas i konstelacje. ale nie zabrakło również szalonych kur, które tym razem były ufokurczakami i biegały po odległej planecie.
A ponieważ teraz wiele osób chciałoby uciec z ziemi, to zapraszamy do odlotu razem z nami, w czasie warsztatów.


Kolejny raz będzie można poznać nasz teatr od tzw. podszewki i stać się na tę jedną magiczną chwilę naszym aktorem lub aktorką oraz wcielić w absolutnie nietypowe role. Tym razem zajrzymy za kulisy spektaklu „Królowa. Rock-bajka” i będzie okazja poznać lalki i sceny, które go tworzyły.
Mamy nadzieję, że po raz kolejny uda nam się zaciekawić, a uczestnicy razem z opiekunami zanurzą się w naszym tajemniczym, kolorowym świecie dając sobie chwilę wytchnienia, a jednocześnie kreatywne, zimowej zabawy. A widzimy, że nie tylko dzieciaki się bawią, ale dorośli również.

Jak będą wyglądały warsztaty ?
Wszyscy uczestnicy poznają zasady oraz specyfikę ‚czarnego teatru” i będą czekały na nich lalki, które tworzą naszą przestrzeń i pomogą wcielić się w różne role. Ponieważ będzie to kosmiczna podróż, to zapewniamy mocne przeżycia przy starcie rakiety, możliwość wyjścia, razem z naszymi astronautami na powierzchnię księżyca, zabawę z ufokurczakami, podróż przez kosmiczne przestrzenie i lądowanie pod opieką specjalistów z NASA.
Zapewniamy dużo fajnych przeżyć i okazji do zabawy.

Uczestnicy zajęć poznają :
– zasady panujące w czarnym teatrze,
– różne elementy naszej scenografii ,
– podstawy animacji, pantomimy, ruchu scenicznego oraz aktywnie będą uczestniczyć w działaniach scenicznych.

Ważne – żeby efekt był najlepszy, uczestnicy powinni mieć ciemne (najlepiej czarne) ubrania i ciemne buty (lub czarne skarpetki).
Warsztaty są idealne dla dzieci (od ok 5 roku życia), młodzieży oraz dorosłych i każdy ma okazję dobrze się bawić.

Zasady rezerwacji miejsc i płatności :
– obowiązuje formularz zgłoszeniowy
– razem ze zgłoszeniem, zainteresowani przysyłają zadatek w wysokości 10 zł za zajęcia na konto Luna-Art 68 1090 2590 0000 0001 4701 9539 (Santander) (wpisując imię nazwisko i rodzaj zajęć) .

Zadatek gwarantuje wstępną rezerwację miejsca i nie jest zwracany w przypadku nie stawienia się na zajęciach. Jest zwracany tylko w przypadku odwołania zajęć z naszej strony (np. w razie zebrania się zbyt małej grupy). Resztę dopłacamy po przyjściu na zajęcia.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona

Reklama
%d blogerów lubi to: