Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Nietypowe urodziny w czarnym teatrze

Szanowni Solenizanci, Solenizantki, Rodzice i wszyscy zainteresowani .

Serdecznie zapraszamy do organizowania swoim pociechom (i nie tylko) magicznych imprez urodzinowych w naszym teatrze.
W czasach, kiedy wszystko odbywa się szybko i wg tych samych szablonów, chcemy zaproponować coś zupełnie innego, twórczego i zabawnego.
Czarny teatr to specyficzna forma teatralna, w której wykorzystuje się światło ultrafioletowe, które rozświetla specjalnie przygotowane rekwizyty. Aktor znika, a widać tylko animowane, kolorowe postacie i elementy scenograficzne.

W czasie naszych imprez urodzinowych lub okolicznościowych, uczestnicy nie tylko będą się dobrze bawić, ale będą mieli okazję poznać nasz teatr i spróbować twórczej pracy w nim. I tylko u nas tworzą swoje własne przedstawienie, które potem prezentują rodzicom.
Imprezy mają charakter warsztatowy i są podzielone na etapy.
Zaczynamy od stołu, tortu i życzeń. Potem uczestnicy mają warsztaty czarnego teatru poznając lalki, rekwizyty i zasady ruchu oraz animacji. Kolejny etap to wspólne oglądanie prezentów i mini dyskoteka z lalkami. Następnie przygotowuje się spektakl, w którym bardzo aktywnie uczestniczą dzieci i gdy przychodzą rodzice, mają okazję im je zaprezentować.
W przerwach, dzieci spotykają się przy stole i mają okazję do jedzenia i rozmów.

Jak zorganizować urodziny ?

– Urodziny odbywają się w Teatrze Czarnego Tła przy ul. Poniatowskiego 6 w Chorzowie. 
–  Minimalny wiek uczestników to ok. 8 lat (górna granica nie jest określona) . 
– Termin organizacji urodzin uzależniony jest od codziennych działań w Teatrze oraz Pracowni i mogą się odbywać w soboty o godz. 16.00 i w niedzielę o godz. 11.00 i 16.00
Terminy wolne w sezonie 2022/ 2023 roku:
– brak
Wkrótce zostaną podane wolne terminy na sezon 2023/24
Jeżeli chcecie zorganizować urodziny w naszym teatrze, proszę podać termin w formularzu rezerwacji, zobaczymy co da się zrobić.

– Z uwagi na  różne preferencje żywnościowe – jedzenie i napoje są w gestii rodziców/opiekunów, natomiast wystrój, talerzyki, kubki, itp my zapewniamy.
– Czas trwania imprezy – 3 godziny. Ilość osób – max 16.
– Cena  – 350 zł do 10 osób. Powyżej 10 – 25 zł od każdej kolejnej osoby.
– Żeby efekt był najlepszy najlepiej, kiedy dzieci mają ciemne stroje, ale nie jest to wymogiem.
– Zapraszamy również do organizowania urodzin rodzinnych. Rodzice, ciocie, wujkowie, a nawet dziadkowie, potrafią świetnie się bawić w czasie takiej imprezy.
– należy wypełnić i wysłać  FORMULARZ REZERWACJI .  Po jego otrzymaniu, potwierdzamy i uzgadniamy szczegóły mailowo
– po uzgodnieniach należy wysłać zadatek w wysokości 10% na konto „Luna-Art” 68 1090 2590 0000 0001 4701 9539 (Santander) z opisem – „urodziny, imię nazwisko, data”
– zadatek powinien trafić do nas zaraz po rezerwacji terminu. Jego brak w ciągu 5 najbliższych  będzie świadczył o rezygnacji i zwolnieniu terminu
– ok 5 dni przed imprezą, prosimy o potwierdzenie ostatnich szczegółów i ostatecznej ilości uczestników. Brak kontaktu po tym terminie, skutkuje odwołaniem imprezy bez zwrotu zadatku .
– w dniu imprezy zapraszamy na ok 20 minut przed, żeby móc przygotować stół z jedzeniem
– uczestników obowiązuje obuwie zmienne (dla wygody, szczególnie jesienią i zimą).
– rodzice przychodzą po dzieci ok 20 minut przed końcem, żeby zobaczyć przygotowany przez dzieci spektakl. Na miejscu ewentualnie mogą zostać rodzice solenizantów, na więcej osób, nie mamy przestrzeni.
– można pobrać i wydrukować urodzinowe zaproszenie – POBIERZ

Kontakt do nas : lunaart.imprezy(a)gmail.com   tel. 603 454 433

Reklama
%d blogerów lubi to: