Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Zespół teatru

Podstawowy zespół Teatru Czarnego Tła stanowiły młode osoby, które trafiły tu wiele lat temu i zakładały ten teatr oraz wszyscy, którzy pojawiali się w czasie ogłaszanych naborów.

Nie wszyscy odnajdują się w tej konwencji.
Praca z lalką, ruchem, w kostiumie zakrywającym twarz i dłonie oraz w ciemnej przestrzeni jest magiczna, ale specyficzna.
Przed cały czas trwania spektaklu, widzowie nie wiedzą kto to wszystko robi i jak to działa. Dopiero przy ukłonach odkrywa się swoje oblicza i to w sensie dosłownym, bo pozbywamy się kominiarek.
Wszystko tworzy się tutaj samodzielnie, a więc praca przy spektaklach nie należy do łatwych. Zanim powstaną lalki i się do nas dopasują, zanim choreografia będzie zrozumiała dla każdego i zanim pojawią się wszystkie mija mnóstwo czasu, w którym się ćwiczy i powtarza wszystko setki razy.
Ale mimo tych trudów, działania są bardzo satysfakcjonujące, a takie podejście do teatru jest bardzo twórcze i pozwala wszystkim czuć się prawdziwymi twórcami całości.

Czas premiery jest wyjątkowym, ponieważ można pokazać efekt wielotygodniowej pracy, ale dni, kiedy się rozkłada sceny na części pierwsze, szyje, maluje, tańczy, ćwiczy, są również pełne satysfakcji i magii.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, zobacz kogo szukamy.

Reklama
%d blogerów lubi to: